شرایط ضمانت هفت روز عودت وجه

شما با اعتماد به کیش لند و اولین خریدتان، وارد لیست مشتریان ما خواهید شد و این سرآغاز ارتباطی طولانی خواهد بود.

با خرید از فروشگاه کیش لند، فقط قیمت‌های موجود بر روی سایت را پرداخت می‌کنید و هیچ هزینه اضافی مانند مالیات و ... را پرداخت نخواهید کرد .همچنین، ملزم به خرید هیچ‌گونه لوازم جانبی و نرم‌افزار در کنار محصول نخواهید بود و قیمت سایت (برای همه محصولات)، قیمت نهایی (قیمت آخر) می‌باشد. البته ممکن است باتوجه به موقعیت مکانی شما، هزینه‌ ارسال، به مبلغ خرید افزوده شود.

کیش لند، کالاهایی را برای عرضه انتخاب می‌کند که از نظر کیفیت در حد مطلوبی قرار داشته باشند، حتی اگر نام و برند آن‌ها شناخته شده نباشد. تمامی کالاهای موجود در فروشگاه کیش لند، قبل از این‌که برای فروش عرضه شوند، از نظر کیفیت و کارایی محصول و همچنین اعتبار شرکت توزیع‌کننده‌ آن، بررسی و کنترل می‌شوند.

 مطالب فوق پیش‌نیازی بود برای دادن این ضمانت به شما:

ضمانت برگشت 100 % پول پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تا 7 روز پس از خرید (هفت روز از زمان رسیدن محصول به دست شما) با شرایط زیر:

1. مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایتکیش لند، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

2. محصول با قیمتی  بالاتر از قیمت اکثریت فروشندگان بازار، عرضه شده باشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ - دارای شرایط زیر)

در هنگام مقایسه قیمت‌های کیش لند، حتما به مشخصات محصول، گارانتی، لوازم جانبی و تعداد آن‌ها و هدایای همراه محصول دقت نمایید.

3. در صورت ادعای کیش لندبه اصل و اورجینال بودن محصول، محصول اصل نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

4. در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه محصول معتبر نباشد.(عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

5. کالای خریداری‌شده از  کیش لند، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (با وجود آکبند بودن) یا متعلقات آن کم و کاستی داشته باشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ - دارای شرایط زیر)

اجناسی که دارای گارانتی هستند باید برای شرکت گارانتی‌کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی‌کننده پاسخگوی اصلی است. کیش لند نیز پیگیر روند خدمات شرکت گارانتی‌کننده به شما خواهد بود، اما تصمیم شرکت گارانتی‌کننده، تصمیم نهایی است و کیش لند هیچ دخل و تصرفی برای تغییر دستور و صلاح‌دید شرکت گارانتی‌کننده ندارد. موارد فوق ممکن است نیاز به هماهنگی با متخصصین فنی و یا شرکت گارانتی‌کننده داشته باشد و شاید این هماهنگی تا 5 روزکاری، زمان نیاز داشته باشد.

6. چنان‌چه بعد از خرید آنلاین، به هر دلیل از خرید خود پشیمان شدید. (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد - دارای شرایط زیر)

قبل از این‌که کالا توسط گوشی‌آنلاین برای شما ارسال شود، لازم است به واحد پشتیبانی با شماره تلفن 02177555194 اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود.

چنان‌چه بعد از رسیدن کالا به دستتان تمایل به عودت آن داشته باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا باید به واحد پشتیبانی کیش لند اطلاع دهید. فقط کالاهایی قابل ارجاع هستند که بسته‌بندی آن‌ها باز نشده باشد و هیچ‌گونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته‌بندی درج نکرده باشید. کالاهای سالم فقط در صورت باز نشدن بسته‌بندی اصلی آن‌ها، امکان عودت دارند. هزینه‌های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه عودت توسط خریدار، به عهده خریدار خواهد بود. کیش لند همیشه مبلغی کمتر از مبلغ واقعی هزینه حمل را برای ارسال کالا برای مشتریانش در نظر می‌گیرد و هنگام عودت محصول تحت شرایط این بند، هزینه واقعی (طبق اسناد و فاکتورهای معتبر و رسمی دریافتی از پیک یا پست) که کیش لند برای حمل پرداخت کرده است را از مبلغ فاکتور کسر کرده و مابقی را عودت می‌دهد.

برخی کالاها به دلیل شرایط خاصی که دارند (مثل ثبت به نام خریدار در شرکت‌های مادر و یا ثبت در سیستم‌ها و سایت‌های شرکت‌های تولیدکننده به نام خریدار) امکان عودت حتی در صورت آکبند بودن و استفاده نشدن را ندارند.

عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب، کالا خریداری شده است وجود دارد وکیش لند از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.