روش ارسال کالا در کیش لند

روش ارسال کالا در کیش لند

ما در کیش لند تلاش می‌کنیم تا سفارش شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دستتان برسد. به همین دلیل چند روش یا چند بازه زمانی برای ارسال سفارش‌ها در نظر گرفته‌ایم تا با توجه به شرایط خود، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. 

شرایط و هزینه ارسال در تهران

•تمامی سفارش‌هایی که در طول روزهای کاری هفته و تا قبل از ساعت 18 در سایت کیش لند ثبت شوند، همان روز تحویل داده خواهند شد. 

•در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی، ارسال سفارش امکان‌پذیر نیست و سفارش‌هایی که در این روزها ثبت می‌شوند، در اولین فرصت روز کاری پس از آن آماده و در بازه زمانی انتخاب‌شده توسط خریدار ارسال خواهند شد.

•ارسال سفارش‌ها، براساس زمان ثبت شفارش در سایت کیش لند به صورت زیر خواهد بود:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری و قبل از ساعت 18 ثبت شوند، درهمان روز تحویل داده خواهند شد. 

•ارائه کارت شناسایی در زمان تحویل کالا از سوی خریدار یا تحویل‌گیرنده‌ای که مشخصات او در جزئیات ثبت سفارش قید شده باشد، الزامی است. 

•تحویل‌گیرنده سفارش موظف است بسته را در زمان دریافت بررسی کند و در صورت پلمپ بودن آن را تحویل بگیرد. در صورتی که پلمپ، باز یا مخدوش شده باشد، از تحویل گرفتن آن خودداری کنید و سریعا با پشتیبانی کیش لند به شماره 02177555194 تماس بگیرید.

شرایط و هزینه ارسال به شهرستان‌ها  

تیپاکس و ماهکس (شهرهای تحت پوشش)

 پست پیشتاز (سراسر کشور)

تیپاکس و ماهکس

امکان ارسال کالا از طریق تیپاکس برای شهرهایی که تحت پوشش هستند، فراهم است. در صورتی که سفارش خود را در ساعات کاری 10 الی 15 (بجز روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی) نهایی کنید، سفارش شما همان روز به تیپاکس تحویل داده می‌شود. 

نکات قابل توجه:

•هزینه ارسال با توجه به تعداد کالا و حجم مرسوله تعیین می‌شود.

•اکیدا توصیه می‌کنیم در زمان تحویل کالا، از مخدوش نبودن لیبل پلمپ مطمئن شوید. در صورتی که پلمپ مخدوش شده بود، بسته را تحویل نگیرید و فورا با پشتیبانی کیش لند به شماره 02177555194 تماس بگیرید. 

•سفارش‌هایی که از طریق تیپاکس یا ماهکس ارسال می‌شوند، در این مراکز بیمه می‌شوند. در صورتی که سفارش شما در فرایند ارسال با تیپاکس یا ماهکس مفقود شود، پس از تایید مفقودی کالا توسط کارشناس تیپاکس یا ماهکس، هزینه کالا ظرف 48 ساعت توسط تیپاکس یا ماهکس به شما عودت داده خواهد شد. توجه کنید که در این شرایط، جبران خسارت ناشی از مفقودی کالا به عهده تیپاکس و ماهکس است و کیش لند صرفا پیگیری بازگشت وجه را انجام خواهد داد.

پست پیشتاز

امکان ارسال کالا برای سراسر کشور از طریق پست فراهم است. در صورتی که خرید خود را بعد از ساعت 12 ظهر روزهای کاری (بجز پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی) ثبت کنید، سفارش شما صبح روز بعد به مرکز پست تحویل داده خواهد شد.

نکات قابل توجه:

•کد پیگیری مرسوله در قسمت جزئیات سفارش‌های حساب کاربری شما در سایت درج خواهد شد و از طریق پیامک نیز برایتان ارسال می‌شود. از طریق این کد و لینک زیر می‌توانید وضعیت مرسوله خود را رهگیری کنید.

•امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که توسط پست ارسال می‌شوند، ممکن نیست.

•کیش لند سفارش‌ها را به صورت پلمپ شده به مرکز پست تحویل می‌دهد و این بسته‌ها به دلیل این که حاوی اشیاء گران‌قیمت هستند، در مرکز پست بیمه می‌شوند. به همین دلیل اکیدا توصیه می‌کنیم در زمان تحویل کالا، از مخدوش نبودن لیبل پلمپ مطمئن شوید. در صورتی که پلمپ مخدوش شده بود، بسته را از مامور پست تحویل نگیرید و فورا با پشتیبانی کیش لند به شماره 02177555194 تماس بگیرید. 

•در صورتی که سفارش شما در فرایند ارسال با پست پیشتاز مفقود شود، پس از تایید اداره پست مبنی بر مفقودی کالا، ظرف 48 ساعت وجه پرداخت‌شده شما، توسط اداره پست عودت داده خواهد شد. توجه کنید که در این شرایط، جبران خسارت ناشی از مفقودی کالا به عهده اداره پست است و کیش لند صرفا پیگیری بازگشت وجه را انجام خواهد داد.

کیش لند، ارسال سفارش های بیش از 3 میلیون تومان را به صورت رایگان انجام میدهد.